Bizi Arayın +90.488.218 0320

Hyundai Yedek Parça

Rüzgar Makina San. Tic. Ltd. Şti
Kore iş makinelerinden SAMSUNG, VOLVO DAEWOO, HYUNDAI markalarına orijinal yedek parça faaliyetine başlamıştır. Geçen zaman içinde değişen piyasa koşulları ve gelen iş Pazar talep paralelinde firmamız Japon grub iş makinelerinde Komatsu, Hitachi, Kobelco, Sumitomo ve Kato iş makinelerinin belli başlı orijinal ve yan sanayi yedeklerini de stokta bulundurmaktayız.

Bu grupta ağırlı olarak paletli ve lastikli Japon menşeli ekskavatörlerin hidrolik sistemlerine ait pompa hidro motor, sızdırmazlık ve alt takım malzemeleri de yer almaktadır.
Firmamızın faliyetleri arasında iş makinelerine yedek parça temini ve olası stokda olmayan acil taleplerde 3-5 iş günü içerisinde istenilen yedek parçanın temin edilmesi bulunmaktadır.
  

CUMMINS MOTOR yedek parçalarının yurtiçi-yurtdışı toptan ve perakende satışı alanında batman’da faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize çözüm üreterek hizmet etmeyi amaç edinmiş çalışma anlayışımız, bugün bizleri RÜZGAR MAKİNA olarak, Petrol, İnşaat, BMC Ağır Ticari Yetkili Servis - Yedek Parça, ZF Yetkili Servis - Yedek Parça, Mitsubishi Yetkili Satış, Servis - Yedek Parça ve bayiliği olan grup şirketlerimizin yeni bir parçası yapmaktadır.